Wyposażenie laboratorium

Wyposażenie laboratorium

Wyposażenie laboratorium – szeroki zakres nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń, które zaspokoją wszystkie potrzeby każdego klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że jakość badań naukowych w bardzo dużym stopniu zależy od odpowiedniego wyposażenia laboratorium. W ofercie PIK Instruments posiadamy mikroskopy elektronowe, oraz urządzenia do kompleksowej preparatyki próbek laboratoryjnych czy preparatyki metalograficznej.

Wyposażenie laboratorium to nie tylko urządzenia ale także wszelkiego rodzaju materiały zużywalne dostępne w sklepie internetowym Micro-Shop www.micro-shop.pl. Można na w nim znaleźć m in. stoliki aluminiowe do SEM, taśmy węglowe, pęsety, metale do napylania próbek, żywice, tarcze i sukna polerskie oraz wiele innych materiałów niezbędnych do prawidłowej pracy urządzeń w laboratorium.

Wyposażenie laboratorium w urządzenia oferowane przez PIK Instruments pozwoli osiągnąć nowe cele, rozszerzy zakres badawczy i zapewni odpowiednie zaplecze techniczne każdej jednostki naukowej oraz badawczej.

Klienci z właściwie wyposażonym laboratorium chwalą sobie przede wszystkim jakość i sprawność pracy, wysokie możliwości publikacyjne w renomowanych czasopismach naukowych oraz szeroko rozwinięty potencjał badawczy, naukowy i ekspercki.

Aby zapewnić, że nasi klienci osiągną swoje cele, niezależnie od tego gdzie się znajdują, oferujemy również profesjonalne wsparcie serwisowe.

Wyposażenie laboratorium na najwyższym poziomo – tylko z PIK Instruments.

Wyposażenie laboratorium

Specjalizujemy się w dziedzinie mikroskopii elektronowej oraz rozwiązaniach dedykowanych do preparatyki próbek mikroskopowych. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, w celu doboru optymalnego rozwiązania:

PIK INSTRUMENTS

tel: +48 22 726 74 96

e-mail: kontakt@pik-instruments.pl

ul. Gen. L. Okulickiego 5F

05-500 Piaseczno, Polska

pon-pt: 08:00 – 16:00